HUBOGI OYUN SEKTÖRÜ MERKEZİ

Hubogi Oyun Sektörü Haber Merkezi

Hubogi Oyun Sektörü Haber Merkezi: Purple Pan Dijital Reklam Ajansı ve Proje Atölyesi olarak hız kesmeden yeni projelerimize devam ediyoruz. Özellikle 1 senelik geçen sürede hizmet verdiğimiz markalarımız dışında Türkiye’nin hem hizmet hem de bilgi anlamında eksiklerini araştırmak için oldukça uzun bir düşünme zamanımız oldu. Önce Gaming in Turkey Oyun Sektörü Medya merkezi ve Oyun ajansı ile oyun dünyasına hizmet vermeye başladık. Akabinde T.I.P Effect Influencer Marketing Ajansı ile yeni çağın popüler reklam medyasına adım attık.

 

Hubogi Oyun Sektörü Haber Merkezi

 

Biz de bu nokta şuan gerçekten açlığı hissedilen bir alanda yatırım yapmak ve işi gerçekten sektörün duayenleri ile beraber yürütmek istedik; HUBOGİ Oyun Sektörü Haber Merkezi! Tamamen oyun sektörüne yönelik ve işin “İŞ” tarafı ile ilgilenen herkesin doğru, hızlı haberleri bulabileceği tek yer olan HUBOGI’de Türkiye’den ve tüm dünyadan, yatırımcıları, markaları yakınen ilgilendiren en önemli oyun sektörü haberleri yer alacak.

Özellikle sektöre senelerini vermiş duayenlerin yazar olduğu Hubogi yazar olmak isteyen herkese açık bir platform olarak yaratıldı. Uzun vadede hem akademik hem de çeşitli seminerler de düzenleyecek HUBOGI umarız Türkiye’nin uzun süredir ihtiyaç duyduğu oyun sektörüne dair tüm analiz ve raporların bir araya toplandığı bir merkez haline gelecek.

HUBUGI Markası Hakkında

Hubogi, 2016’dan beri hem Türkiye hem de globalde bir çok markaya ve oyun firmasına hizmet veren Oyun Sektörü Medya Merkezi ve Oyun Ajansı Gaming in Turkey tarafından kurulmuştur.

Hubogi “Hub of Game Industry”‘nin ana amacı, oyun sektörüne yıllarını vermiş duayenleri bir araya getirerek, Türkiye’de şimdiye kadar yapılmamış bir alanda sizlere yeni bir hizmet sunmaktır.

Türkiye Oyun Sektörü ile ilgili en doğru veriler, en güncel haberler ve sektörel raporlar, global yatırımlar, analizler ve tüm dünyadan oyun sektörünün en önemli haberlerini bir tek ve yalnızca HUBOGI’de bulacaksınız.

Şimdiden HUBOGİ Oyun Sektörü Haber Merkezi’nin tüm Türkiye’ye faydalı ve hayırlı olmasını diliyoruz. Umarız kısa zamanda bu projemiz hak ettiği yere gelecektir.

Purple Pan Ailesi.