AHAVA, Türkiye’ye Hoşgeldin

Ahava Deadsea Minerals

 

AHAVA Türkiye

 

Purple Pan ailesine yeni ve büyük bir marka daha katıldı. Bu sefer sektörümüz kozmetik daha doğrusu Derma-Kozmetik. AHAVA! Dünya çapında üne sahip AHAVA artık çok yakında Türkiye pazarındaki yerini alacak. Dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, web siteleri, influencer marketing, PR, Dijital PR gibi farklı yollar izleyerek tanıtımlarına yakın zamanda başlayacağımız markamıza A’dan Z’ye 360 derece pazarlama hizmeti veriyor olacağız. Markayı Türkiye pazarına getiren firma ise 3rd Cosmetics. 3rd Cosmetics AHAVA ürünleri ile beraber bir süre sonra hem markanın Türkiye’deki ürün gamını genişletecek hem de yeni markalarla Derma-Kozmetik alanında büyük bir açığı kapatacak.

Ahava
Ahava Ölü Deniz Mineralleri

AHAVA Hakkında

1988 yılında kurulmuştur. Ölü Deniz çevresinde yer alan ve buradaki minerallerden yararlanarak üreten tek derma-kozmetik firmasıdır ve Ölü Deniz’in üstün faydalarını, yenilikçi, etkin ve yaratıcı ürünlerle dünya çapındaki kullanıcılarına ulaştırmayı hedefler. Avrupa ve Amerika başta olmak üzere bir çok yerde ofisi bulunan markanın 30’dan fazla ülkede satılmaktadır ve kullanılmaktadır. Ölü Deniz Uzmanlığı, Osmoter teknolojisi, Cilt Dostu Özel Formülleri ve güçlü AR-GE’si ile sektörününün en büyüklerinden birisidir AHAVA. Günümüzde Ölü Deniz minerallerin de uzmanlaşmış tek güzellik markasıdır. AHAVA araştırmacıları, sadece doğru ve uygun ürünlerin bir araya gelmesiyle doğan ve yüksek araştırma gücü ile desteklenen, doğal cilt ürünleri geliştirmektedir.

Bunların arasındaki en önemli buluş Osmoter’dir; Ölü Deniz’den doğal haliyle gelen, cildin canlılığını geri kazandıran ve doğal nemini arttıran mükemmel mineral karışım.  Osmoter AHAVA’nın tüm yüz ve vücut ürünlerinin içinde vardır.

Ürün gamı oldukça geniştir. Hepsi Bir Arada Temizleyici, Arındırıcı Çamur Maskesi, Kristal Osmoter X6, Osmoter X3, Yaşlılık Etkileri Karşıtı, Cilt Tonu Düzenleyici ve Nemlendirici SPF 20, Yaşlılık Etkileri Karşıtı, Cilt Tonu Dengeleyici Gece Kremi, Yaşılık Etkileri Karşıtı, Aydınlatıcı Göz Çevresi Kremi, Yaşlılık Etkileri Karşıtı, Aydınlatıcı ve Yenileyici Serum, Yoğun Gündüz Bakım Kremi, Yoğun Gece Bakımı, Yoğun Sıkılaştırıcı Göz Kremi, Toparlayıcı Gündüz Kremi SPF 20, Toparlayıcı Gece Kremi, yüz, boyun ve dekolte, Çamur Özlü Besleyici Vücut Kremi, Çamur Özlü Yoğun El Kremi, Mineralli Vücut Losyonu, Mineralli El Kremi Ahava’nın Türkiye pazarına giriş yapacağı ilk ürünler olacak.

Öncelikli olarak Türkiye’nin farklı lokasyonlarındaki Derma-Kozmetik eczanelerde satılacak markamızın ürünleri, 3rd Cosmetics’in ürün gamını genişletmesinin ardından dijitalde olmak üzere farklı kanallardan sizlere sunulacak.

 

Markamızı takip edebileceğiniz kanallar;

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • 3rd Cosmetic Web Sitesi
  • Ahava Türkiye Web Sitesi

 

Şimdilik bu açılış yazımızla sizleri baş başa bırakalım ve işlerimize geri dönelim. Markamız için yapacak çok iş gidilecek çok uzun bir yolumuz var. Yeni haberlerimizde çok yakında yeniden görüşmek üzere…

Purple Pan Ailesi 🙂

Sitelerimiz

www.purplepan.com

www.gaminginturkey.com

www.tipeffect.com