BLAST Pro Series Bilet Satışları 2 Nisan’da Başlıyor!

Purple Pan BLAST Pro Series Bilet satışları

BLAST Pro Series Bilet Satışları 2 Nisan’da Başlıyor! Türk espor Tarihinde Bir İlk: Dünya çapında Counter Strike Turnuvası İstanbul’da!

23 Haziran 2018 Cumartesi Günü, BLAST Pro Series, dünya çapında bir Counter Strike turnuvasını İstanbul’daki Ülker Sports Arena‘ya getiriyor. Tamamı kapalı arena içerisinde, dünyanın en iyi takımlarından 6’sı, BLAST Pro Series’in ikonik kupasını ve 250.000$‘lık ödül havuzunu paylaşmak için bir araya geliyor! Biletler 2 Nisan’da satışa çıkıyor!

Türk elektronik sporlar tarihinde ilk kez, dünyanın en büyük takımları, uluslararası bir organizasyon olan BLAST Pro Series ile şehre geliyor ve Türk CS:GO severleri bu yepyeni, enerji dolu turnuvanın heyecanına ortak ediyor.

Tamamı kapalı olan arenada, dijital bir rekabet ortamına dönüştürülen bir sahnede: A şeklinde hazırlanacak podyum üzerinde, 6 takım, aynı anda devasa dijital bir düzenle kurulan ekranda, yüzlerce hareket eden ışığın içinde, muhteşem seslendirme ile birbiriyle mücadele edecek. Daha önce hiç tatmadığınız canlı bir deneyim, Türkiye’de ilk defa olarak sunulacak ve esporun en büyük yıldızları sahnede olacak.

SK Gaming (dünyanın en meşhur Brezilyalıları), FaZe Clan (Major finalistleri ve dünya sıralamasının 1.si), Space Soldiers (WESG Dünya İkincisi, Türk Yıldızlar), Astralis (Major 2017’nin Şampiyonları), Efsanevi Ninjas in Pyjamas ve 2018 Major’un şampiyonu Cloud9 (Türk asıllı oyuncu Tarik ile birlikte)

Finn “Karrigan” Andersen, dünyanın 1 numaralı takımı FaZe Clan’ın kaptanı da İstanbul’da sahnede olacak ve bir kez daha BLAST Pro Series’de yer almak için gün sayıyor;

“BLAST Pro Series, içinde yer aldığım en ilgi çekici organizasyon diyebilirim. Aksiyon dolu, dünya çapında bir eğlence, kupa kalktığında konfeti fırtınasına dönüşüyor. Kopenhag’daki turnuvaya katıldığımızda, turnuva ve maç düzeni tüm seyircileri çok heyecanlandırmıştı. Çok çılgın bir atmosfer hazırlanmıştı ve oyuncu değil de oyunun bir fanı olarak bakacak olursam, BLAST Pro Series her zaman favori etkinliklerden biridir benim için. Gerçek manada çok istekliyim ve gerçekten Altın A şeklindeki o BLAST Pro Series kupasını İstanbul’da havaya kaldırmak istiyorum!” diyor Karrigan.

Tarık “tarik” Çelik Türkiye’de, anavatanında böylesi büyük bir turnuvada yer almaktan dolayı çok heyecanlı:

“Takım arkadaşlarımı İstanbul’a getirdiğim için çok heyecanlıyım. Onlara şehri gezdireceğim ve oradaki inanılmaz insanlarla tanıştıracağım. Major’ü kazanmak, hayatımdaki en büyük şeydi diyebilirim ama ailemin doğduğu topraklarda, BLAST Pro Series gibi bir organizasyonda yer almak… Bu muhteşem bir deneyim olacak ve hayranlarımızı gururlandırmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Daha önce BLAST Pro Series’te yer almamıştık, ama gördüklerim ve duyduklarım, bu organizasyonun en iyi etkinliklerden biri olduğunu düşündürüyor ve sahnede yer almak için sabırsızlanıyoruz!”

Turnuva, 22 – 23 Haziran’da, önce grup maçları olarak başlayacak ve finaller Ülker Sports Arena’da, 23 Haziran Cumartesi günü oynanacak. 23 Haziran’da yapılacak finaller için biletler, www.mobilet.com adresinde, 2 Nisan’da satışa sunulacak.

BLAST Pro Series Bilet Satışları 2 Nisan’da Başlıyor!  Organizasyonun kapıları öğlen 12.00’da açılacak ve bitiş akşam 22:00 civarında olacak. Biletler,  23 Haziran’da Ülker Sports Arena’daki turnuva ve eğlence dolu fanzone için tüm gün geçerli girişi sağlayacak. Organizasyonla ilgili bilgiler, program ve içeride yer alacak aktiviteler, önümüzdeki haftalarda duyurulacak.

Bettina Kuperman, BLAST Pro Series Istanbul, Etkinlik Direktörü: “BLAST Pro Series Kopenhag biletleri birkaç haftada tükenmişti. 12.000 hayranla birlikte Danimarka’nın asil ailesinden üyeler, Ekonomi Bakanı ve Greater Copenhagen başkanı etkinlikte yer alarak, heyecanı birlikte yaşadılar. Türkiye’de 30 milyona yakın bir oyuncu topluluğu olduğunu düşünüyoruz ve Counter Strike 3 milyon aktif üyesiyle en çok oynanan oyunlardan biri. Böylesi büyük bir organizasyonu Türkiye’de yer alan espor hayranlarına ve güzel şehrimize getirdiğimiz için çok mutluyuz.”

BLAST Pro Series Bilet Satışları 2 Nisan’da Başlıyor!

BLAST Pro Series Gerçekleri

BLAST Pro Series, espor sahnesine yeni çıkan ama en çok ilgiyi toplayan organizasyondur. Bu yepyeni formatta, dünyanın en iyi 6 Counter Strike takımı bir araya gelerek canlı olarak sahnede karşılaşıyor, kapalı arenada binler, ekranları başında milyonlar bu heyecana ortak oluyor.

BLAST Pro Series, 2017’de Kopenhag’da ilk olarak gerçekleştirildi ve bir plan doğrultusunda sene içinde dünyanın büyük şehirlerine de gidecek. İstanbul ilk uluslararası ev sahibi şehir olarak duyuruldu.

Organizasyon, global TV üzerinden yayınlandı ve 275 milyon haneye girmeyi başardı. Kopenhag’da yapılan ilk organizasyon, Danimarka’nın ulusal kanalı DR3’te yayınlandı ve tüm yayın rekorlarını kırarak, Olimpiyat Oyunları, X oyunları ve Eurovision’dan daha fazla izlenmeye sahip oldu.

2,5 milyonu Twitch’te olmak üzere toplamda 5 milyonun üzerinde seyirci ve 60 milyonu aşan sosyal medya erişimi ile BLAST Pro Series, en ilgi çeken yeni uluslararası espor turnuvasıdır.

BLAST Pro Series Bilet Satışları 2 Nisan’da Başlıyor!  Etkinlik, mümkün olan en iyi canlı deneyimi yaşatmak ve yaşamak amacıyla oluşturuldu. Sıkıcı uzun molalar, karmaşık oyun dili ve belirsiz zamanlamaların bu turnuvada yeri yok. BLAST Pro Series, kompakt, hızlı ve iyi organize edilmiş bir turnuva. Seyircilerin, uluslararası Counter-Strike idollerini hızlı, tempolu ve ilgi çekici bir formatta birbirlerine karşı oynadıklarını görecekleri aksiyon dolu bir organizasyondur. Bonus şov maçları ve heyecan verici arena eğlenceleri hem çekirdek hem de yeni espor hayranları için unutulmaz bir deneyim sağlayacak!

BLAST Pro Series Bilet Satışları 2 Nisan’da Başlıyor!

Daha fazla bilgi için:

Global

www.blastproseries.com
facebook.com/BLASTProSeries
twitter.com/BLASTSeries
Resimler, videolar ve diğer bilgiler için: www.mynewsdesk.com/blastproseries

Türkiye

www.blastproseriesturkiye.com

facebook.com/BLASTProSeriesTurkiye

twitter.com/BLASTSeriesTR
BLAST Pro Series İstanbul ile ilgili ayrıntılar için: https://www.hubogi.com/category/blast-pro-series/

 

RFRSH Entertainment Hakkında

Sürekli olarak gelişen espor ekibiyle birlikte çalışan, espor pazarlama ve medya şirketidir – kurulan organizasyonlar aynı zamanda takım sahibi oyuncular tarafından oluşmaktadır. Markalarını oluşturan ekiplerin arkasındaki profesyonel gücü ve takımları üst sıralara çıkartmak için spor performansını geliştiriyoruz. Takımların ticari ve medya haklarını temsil ediyoruz ve bunları sponsorluklar ve pazarlama anlaşmaları için dünyadaki en iyi markalarla birleştiriyoruz. Ekiplerimiz için, en iyi espor sporcuları olmaları ve dolayısıyla hayranları ve sponsorları için en iyi anları hem oyun içi hem de oyun dışı konularda odaklamaya yönelik mümkün olan en iyi koşulları yaratıyoruz.

İletişim
Steen Laursen, VP Communications & Brand, RFRSH Entertainment, BLAST Pro Series sahibi steen@rfrsh.net

Resimler, videolar ve daha fazla bilgi: www.mynewsdesk.com/blastproseries
RFRSH Entertainment: www.rfrsh.net

 

Impact34 Hakkında

İstanbul’da bulunan bir spor ve eğlence pazarlama şirketidir. Müşterilerimizi ve ağımızı dünyada bir araya getirmek ve güçlü yenilikçi projeler üretmek konusunda uzmanız. Büyük düşünüyor, büyük hayaller peşinde koşuyoruz. Çok çalışıyoruz ve müşterilerimizin spor ve eğlence alanındaki yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı oluyoruz.

Ekibimiz, dünya çapında sonuçlar sunma konusunda zengin bir tecrübeye sahiptir. Danışmanlık, iletişim ve proje yönetimi hizmetlerini sunuyoruz. Güçlü iş birlikleri oluşturmak ve izleyicileriyle bağlantı kurmak için markalarla birlikte çalışırız. Atletlerin ve sanatçıların marka profillerini artırmalarına ve kariyerlerini yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

Web Sitesi: www.impact34.com

 

Gaming in Turkey Hakkında

Gaming in Turkey, Türkiye’de hizmet veren bir Medya Merkezi ve Oyun ve Espor Ajansı’dır. En büyük amacımız Türkiye’de oyun ve oyuncular arasında etkileşim yaratmak, markalar için oyunlaştırma kurguları yaratmak, oyunlarla bir araya getirmek ve espor organizasyonları düzenlemektir. Oyun şirketleri için özel olarak hazırlanmış online ve offline entegre pazarlama hizmetleri sunmaktayız. PC, Mobil, Konsol, MMO, P2P veya F2P gibi tüm platformlara odaklanmaktayız. 9 yıllık oyun sektöründeki deneyimlerimizi pazarlama, operasyon, espor, yayıncılık ve yapımcılık alanlarında markalarımızın hizmetine sunuyoruz.

Web Sitesi: www.gaminginturkey.com

 

Daha fazla bilgi için iletişim:

Bettina Kuperman, CEO / Impact34
Bkuperman@impact34.com

Ozan Aydemir, Founder / Gaming in Turkey
ozan.aydemir@gaminginturkey.com