BASF MIXX AWARDS TANITIM VIDEOMUZ

BASF Sanalika Netcom Introduction Video Mixx Awards

Ortak firmamız Netcom Medya ister de biz yapmaz mıyız dedik ve zaten inanılmaz başarılı bir oyun entegrasyonu olan BASF ve Sanalika işbirliğini videoya hikayeye döktük. İyiki de dökmüşüz, Netcom Medya’nın oyunlaştırma projesi Mixx Awards da ödül alarak gene büyük bir başarıya imza attı.

A’dan Z’ye tüm video prodüksiyonunu yaptığımız tanıtım videosunda olabildiğince tüm ayrıntıları göstermeye çalıştık. Bir de buradan size Mixx Awards ödülünü alan bu güzel projeyi anlatalım dilerseniz;

Mixx Awards

Dünyanın lider kimya şirketi BASF, “Sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz misyonuyla, çocuklara kimyayı ve bilimi sevdirmek için dünya çapında “Kids’™ Lab” sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Kids’ Lab bugüne kadar 35 ülkede 500 bine yakın çocuğa ulaştı. Türkiye’de ise 10.000’den fazla çocuğu bilimle buluşturdu.

BASF, Kids’ Lab’i etkinlik alanlarının dışında, Türkiye genelinde tüm çocuklara ulaştırmak, amacıyla, Türkiye’de yaratılan sanal dünya oyunu Sanalika ile işbirliği yaptı. Bu sayede, Türkiye’nin her ilinden çocuk, oyun içi farklı kurgularla bilimin mucizelerine dijital bir dünyada adım atmış oldu.

BASF için Sanalika’da özel bir “Kimya adası” yaratıldı. Burada kullanıcılar diledikleri gibi gezerek, kimyayı eğlenceli bir şekilde öğrenme ve sanal ortamda deneyimleme şansına sahip oldular.

BASF 150. Yıldönümü oyun içi kutlamalarında oyuncular doyasıya eğlendiler ve BASF’nin 150.yılını kutladılar.

Mikroskop atölyesi çalışmaları Sanalika’ya da taşındı. Böylece kullanıcılar, sanal dünyada günlük hayatlarında gördükleri maddeleri mikroskopla inceleme şansı buldular.

BASF Hakkında; https://www.basf.com/tr/tr.html

Sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz

Kurumsal hedefimizle uyumlu olarak 112.000’in üzerinde çalışanımız, neredeyse her ülke ve sektörde yer alan müşterilerimizin başarısına katkıda bulunmak için çalışıyor.
Geniş ürün portföyümüz, kimyasal ve plastiklerden performans ürünlerine, bitki koruma ürünlerinden petrol ve gaza kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor. BASF, 2015’de, 70 milyar avroluk satış ve yaklaşık 6.7 milyar avroluk özel kalemler öncesi gelir bildirdi. Ekonomik başarıyı, çevresel koruma ve sosyal sorumlulukla birleştiriyoruz. Araştırma ve inovasyon aracılığıyla, neredeyse tüm endüstrilerde yer alan müşterilerimizi toplumun mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamaları için destekliyoruz. Bu katkıyı kurumsal mesajımızla özetliyoruz: Sürdürilebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz.