Suntastic Organik Kuru Meyve Doraemon

Suntastic Organik Kuru Meyve Doraemon

 

Suntastic Organik Kuru Meyve Doraemon

 

Uzun süredir üzerinde çalışılan ve Suntastic ile markamız AI-Turkey’in beraber büyük bir titizlikte yürüttüğü Suntastic Organik Kuru Meyve Doraemon projesi nihayet hayata geçti. Özellikle gençlerin başta olmak üzere her yaştan, herkesin rahatlıkla, keyifle ve sağlıkla yiyebileceği Suntastic Organik Kuru Meyve Doraemon’a  biz kısaca “En Sağlıklı ve En Eğlenceli Atıştırmalıklar” diyoruz.

Suntastic Organik Kuru Meyve Doraemon

Her yaş için harika hele çocuklar için mükemmel organik atıştırmalık SUNTASTIC KURU MEYVE :) Ara öğünlerde atıştırmak istiyorsunuz ama sağlıklı da olsun istiyorsanız, Suntastic Kuru Meyve’leri artık sizler için hazır.

En sevdiğiniz çizgi film karakteri Doraemon ile işbirliği yapan Suntastic, sizlere hem sağlık hem lezzet hem de eğlence sunuyor. Günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarınızı almanız ve keyifle yemeniz için hazırlanan Doraemon Kuru Meyve’nin içinde neler var neler;

  • Kuru incir: Bol bol kalsiyum (süte oranla daha fazla), potasyum ve magnezyum 🙂
  • Kuru kayısı: A,B,C vitaminleri ve bol miktarda Demir 🙂
  • Kuru dut: Kalsiyum, demir ve C vitaminleri 🙂
  • Kuru üzüm: Bol miktarda kalsiyum ve antioksidan 🙂

Suntastic Organik Kuru Meyve’leri: En Sağlıklı ve En Eğlenceli Atıştırmalıklar artık sizinle.

Peki bu güzel ürünleri nerelerde bulabilirsiniz.

Kuru meyvelerimiz şuan için Carrefour-Gurmeler de raflardaki yerini aldı. Size en yakın Carrefour-Gurme’nin yerini öğrenmek için Carrefoursa linkine bakmanız yeterli. Zamanla tüm Türkiye’de bir çok farklı kanalda ürünlerini hatta farklı Doraemon ürünlerini bulabileceksiniz.

Suntastic Organik Kuru Meyve Doraemon
Suntastic Organik Kuru Meyve Doraemon

Kuru Meyvelerimiz için Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli de yorumlarını paylaştı.

Doraemon Hakkında

Doraemon 3 Eylül 2012’de yaratılan kedi tipi bir robottur ve Nobita’yı kendinden korumak için Nobita’nın büyük büyük torunu Sewashi ile birlikte zamanda yolculuk yapar.

Her zaman iyi niyetle birşeyler yapmaya çalışıyor olsa da, bazen göbeğindeki 4 boyutlu sihirli cebinden çıkardığı sihirli aletler işleri daha da kötü duruma sokar. Gelecekten Gelen Mavi Renkli Robot Kedi olarak bilinen Doraemon, her zaman iyi niyetlidir, hep güler yüzlüdür ve Dorayaki’yi yemeden duramaz.

Doraemon tüm çocuk programları içinde en yüksek TRP’ye sahip ve en beğenilen IP’dir. 360 derece yaklaşımıyla en yaygın lisanslama ağına sahiptir.* 100 milyon kopyalık satışıyla dünyanın en çok satan mangaları arasındadır. Doraemon çizgi filmlerinde şu değerlere önem verilir:

Dürüstlük, Azim, Cesaret ve Saygı.

Ayrıca Doraemon çocuklara toplumsal bilinç de aşılar. Sokak hayvanlarına sevgi, global ısınmaya karşı mücadele, yeşile karşı sevgi ve çevre kirliliğine karşı mücadele bunlardan bazılarıdır. Japon kültürüne sunduğu hizmetlerden ötürü Mart 2008’de, Japon Dış işleri Bakanı Doraemon’u ilk “anime büyükelçi olarak atamıştır.