PURPLE PAN DİJİTAL PROJE ATÖLYESİNE HOŞGELDİNİZ

purple pan creative agency

Purple Pan Ailesine hoş geldiniz. Nerden çıktı şimdi bu mor tava denen marka diyenleriniz için hemen cevap verelim. İçimizden geldi böyle bir marka yarattık. 🙂

Şaka bir yana senelerdir farklı sektörlerde kazandığımız deneyimleri tek bir çatı altında toplamak isteyen bizler (Purple Pan ailemiz) dedik ki gelin yaratıcı işlerimizi beraber yapalım, vatana millete hayırlı olacak projeler üretelim. İşt böyle doğdu Purple Pan.

Peki biz ne yaparız? Biz Kimiz konusu başka bir konu o yüzden değinmeyeceğiz oralara.

Purple Pan bir “Dijital Proje Atölyesi”dir ya da daha karizmatik olacaksa “Digital Project Atelier”. Dijital dünyanın, bölgemizin ihtiyaçlarına göre, trendlere göre hem firmalara hem de doğrudan müşteriye hizmet verecek dijital projeler üreten bir topluluğuz biz. Bu bir mobil aplikasyon da olabilir ya da mobil bir oyun, dijital bir hizmet de olabilir ya da elle tutulur bir ürün. Tamamen trendlere ve ihtiyaçlara göre şekillenecek bir içerik. Evet ana fokusumuz kesinlikle budur? Bu muydu abi?

Dış Ses: evet abicim buydu ya ne uzatıyorsun!

PURPLE PAN

Ha biz bunla kalır mıyız, bence kalmayız çünkü özünde minimum 15 sene reklam, medya ve oyun sektöründe deneyimli bir ekip olunca, içi kıpır kıpır yerinde duramayan bir durum söz konusu oluyor. Belli mi olur yeri gelir creative işler çıkıverir bir anda. Yeri gelir müzik albümü çıkarırız!!??

Bu işin bir yanı, diğer yandan bakarsanız da full service hizmet veren bir reklam ajansıyız aynı zamanda. Konvansiyonel reklam, dijital reklam, PR (public relations), marka stratejisi yaratma, sosyal medya servisleri, video ve prodüksiyon, influencer marketing, UI & UX stratejileri ve tasarımları, web site tasarımları, kreatif tasarımlar, mobil aplikasyon ya da oyun yaratımı, tüm markaların hzmetinde olacak kısa ana başlıklarımız.

Neyse lafı daha fazla uzatmayalım şimdilik. Bu sadece kısa bir tanıtım yazısı idi. Bundan sonra kendimizi tanıtmaktan çok işimize odaklanıp onları ön plana çıkarmayı deneyeceğiz. Başaracağımıza eminiz de mütevazi olmakta her zaman fayda var.

Görüşmek üzere 🙂

 

Ozan Aydemir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir