OYUN AJANSI; GAMING IN TURKEY

Gaming in Turkey - Media Hub For Gaming and Gaming Agency based in Turkey - Oyun Ajansı

OYUN AJANSI GAMING IN TURKEY

 

Purple Pan olarak 2016’ya hızlı gireceğimizi söylemiştik. Ve işte 2016 ile beraber ilk dijital projemizi sunmanın gururunu yaşıyoruz oyun ajansı; Gaming in Turkey (Gaming Consultation and Gaming Marketing Agency).  Oyun Ajansı! Tamamen kendi bağımsız ekibine sahip sadece ve sadece oyun sektörüne hizmet veren Türkiye’nin bu kadar kapsamlı ilk ve en deneyimli ekibine sahip oyun özelinde danışmanlık ve reklam ve oyun ajansı.

Türkiye’deki oyun sektörü mobil, PC veya şöyle diyelim platform bağımsız her geçen gün daha da büyüyor. Pazara onlarca marka girmek istiyor, girmeye çalışıyor ya da giriyor. Girenler eğer kendileri bu pazarda biryerlere gelmek istiyorsa genel de çok başarılı olamadan Türkiye macerasına son vermek zorunda kalıyorlar. Bir çoğu da kültürel farklılıklardan dolayı büyüyen bu pazardan nasibini alamıyor (emerging market)

İşte Gaming in Turkey oyun ajansı burada tam da burada devreye giriyor. Türkiye’de bu işi 7 senedir rekorlar kırarak yapan ve sektörü tamamı ile değiştiren deneyimli ekip, artık Gaming in Turkey çatısı altında tüm oyun firmalarına hizmet vermek için hazır bekliyor. Amacımız daha önce kırdığımız rekorları her bir marka ya da oyunu aynı şevkle ele alarak yeni rekorlarla süslemek.

Oyunun hangi dil olursa olsun, kuralına göre Türkçe’ye çevirisinden, lokalizasyona, PR’ından, 360 derece pazarlamasına, konumlandırmasından, organizasyon ya da turnuvasına, sosyal medyasından, dijital ya da offline kurgulara kadar tam bir pazarlama hizmeti sunan Gaming in Turkey sadece dışarında Türkiye’ye girmek isteyen oyun firmaları için değil aynı zamanda hali hazırda Türkiye’de olan ya da % 100 Türk oyun firmalarına da hizmet vermeye hazır.

Oyun Ajansı olarak hizmet verdiğimiz kalemler;

Translation
Localization (Local Voice Casting & Music & Content Creation)
UI & UX
Brand & Strategy Development
Story Development
Media Planning
Media Production
360 Marketing
PR Management
Events & Internet Cafe Organizations
E-Sport Tournaments
Payment Solutions
Partnerships
Customer Support

Daha detay yazmamızı ister gibisiniz? O zaman sizi detaylar için asıl sayfamıza alalım 🙂

Gaming in Turkey Sitemiz: www.gaminginturkey.com

Gaming in Turkey Ne yapar sorusuna daha detay cevap isteyenler: http://www.gaminginturkey.com/what-we-do

Gaming in Turkey ekibi kimdir diyenler: http://www.gaminginturkey.com/who-we-are