DORAEMON PURPLE PAN ÇATISI ALTINDA

Purple Pan Doraemon Japon Anime Markesı Reklam Ajansı

Uzun bir süre sessiz kaldığımızın farkındayız. Ama bunu normal karşılayın. Sessiz ama güçlü bir bombardıman öncesi yoğun çalışma temposu içindeydik. Artık 2015 sonuna gelirken sesimizi bir tık yükseltmenin vakti geldi. 2016’da ise yaptığımız işler ve projelerimiz seneye damgasını vurur diyoruz. Sessizliğimizi Doraemon ile bozmaya karar verdik.

Purple Pan bildiğiniz gibi deneyimli ekibi ile sadece projeler üretmiyor aynı zamanda firmalara 360 derece A’dan Z’ye Full-Service pazarlama ve reklam hizmetleri de sunuyor.

İşte karşınızda Purple Pan Ailesine katılan yeni yol arkadaşı Doraemon. Doraemon, Fujiko F. Fujio tarafından yapılan bir Japon manga serisidir. Mangası 1969 yılında, animesi (Japon çizim sanatıyla çizilmiş çizgifilm) TV’de 1979 yılında yayınlanmıştır.

Peki kim bu sevimli robot kediyi biraz daha tanıyalım.

DORAEMON

 

“Doraemon Gelecekten Gelen Kedi, bir anime ve manga’dır. 3 Eylül 2112’de yaratılan kedi tipi bir robottur ve Nobita’yı kendi kendinden korumak için Nobita’nın büyük büyük torunu Sewashi ile birlikte zamanda yolculuk yapar. Her zaman iyi niyetle birşeyler yapmaya çalışıyor olsa da, bazen göbeğindeki 4 boyutlu cebinden çıkardığı aletler işleri daha da kötü duruma sokar. Teknik olarak, geçmişe bir koruyucu olarak gönderilmiştir, Doraemon aslında daha çok bir en iyi arkadaştır(dosttur). Farelerden inanılmaz korkar, dorayaki de en sevdiği yiyecektir”

2000’den fazla bölümü olan ve halen devam eden, Türkiye’de Disney Channel’da yayınlanan ve Japon hükümetinin, Japon sanatının tanıtılması amacıyla “çizgi film büyükelçisi” olarak atadığı dünya devi Doraemon’u 2016’da çok daha fazla duyacaksınız. AI (Animation International) Turkey ile çok güzel işlere imza atacağız.

Türkiye için markanın yeniden konumlandırılmasından, sosyal medya hesaplarının yönetimine, yeni sitesi ve içeriklerinden, mobil aplikasyon ve oyunlarına, yeni mottosundan, tüm bölümlerinin severleri ile buluşturulmasına ve lisanslı ürünlerinden saha etkinliklerine kadar A’dan Z’ye hizmet veriyor olacağız.

Daha yakından takip etmek isterseniz;

Facebook adresi; https://www.facebook.com/doraemonturkiye

Animation International Türkiye Web Sitesi; http://ai-turkey.com/

Yeni markamızı 2016 ve sonrasında çok daha fazla duyacaksınız ve göreceksiniz. İki tarafa da hayırlı olsun diyoruz ve işe koyuluyoruz.