Black Desert Online Steam %50 İndirim

Black Desert Online Steam %50 İndirim! Türkiye’deki PR çalışmalarını yürüttüğümüz MMORPG oyunu Black Desert Online Steam üzerinde yayınlanmasını indirimle kutluyor. 17 Mayıs’ta Steam üzerinde oyuncularla buluşan Black Desert Online %50 indirim ve yeni kullanıcılar için özel sunucu olan Olvia ile başlangıcını yaptı. Kullanıcıların yoğun ilgisi ve beklentisi sonrasında, 2018 yılı güncelleme takvimini öne çeken Black Desert Online Kara Şövalye, Mistik ve Striker sınıflarını hep birlikte oyuna ekledi. Güncelleme’de en ilginç taraf ise Ramazan Ayı süresince Black Desert Dünyası’nın geceleri Ay ve Yıldız ile Türk Bayrağını gökyüzünde taşıyacak olması.

 

Türkiye’nin en beğenilen MMORPG oyunu Black Desert Online, Ramazan içerikleri ve indirimlerle dolu yepyeni yamasıyla oyuncularıyla buluştu. Steam’e özel yapılan %50 indirimle tüm paketlere indirimli olarak ulaşacak olan oyuncular, geceleri Ramazan’a özel hazırlanan gök yüzüyle birlikte oyunun keyfine varacak. Dünyada ilk kez bir oyunun gece versiyonunda Ay ve Yıldız’ı bir arada görecek olan oyuncular, ayrıca Ramazan’a özel etkinliklere de kavuşacak. Birbirinden eğlenceli ve kazançlı etkinliklerin yanı sıra, Black Desert Online tarihinde ilk kez 3 sınıf birden oyuna eklendi. Bu yamayla birlikte Kara Şövalye, Mistik ve Striker karakterleri, Black Desert Online Türkiye sunucularında kendi kaderlerini çizecek, farklı maceralara girecek ve dünyanın en güçlüsü olmak için var olacak.

 

Black Desert Online Steam

Kendi grafik motoru Black Desert Engine’i kullanarak türünün en farklı ve gelişmiş oyunu haline gelen Black Desert Online, yayımlanan yamalar ile gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. Özellikle Steam duyurusu ardından 3 sınıfı birden oyuna ekleyen firma Ay ve Yıldız ile Türk oyunculara ayrı bir selam gönderiyor.

Kayıt olmak sizden, deneme fırsatı Pearl Abyss’den!

Deneme süresini 7 günden 14 güne çıkaran firma oyunculara hem Steam üzerinde hem de kendi sitelerinde bir çok farklı etkinlik sunuyor. Bunlardan en dikkat çekeni ise tüm paketlerde uygulanacak olan %50 indirim. Oyuna, 17 Mayıs yaması ile birlikte 3 farklı sınıfı aynı anda ekleyen Black Desert Online Steam üzerinden ve normal kayıtlarla gelecek olan yeni kullanıcılara özel Olvia sunucusunu da aktif etti. Bu sayede yeni kullanıcılar 55 seviyeye kadar rahat bir şekilde oyun oynayacak.

İndirim Heyecanı başladı!

17 Mayıs bakımından itibaren, 14 Haziran saat  02:59’a kadar yükseltme ve tüm paketlerde, bütün ödeme yöntemlerinde geçerli olmak üzere %50 indirim sağlanıyor.

Gök Yüzü Ay Yıldız

Belki de Türk oyun tarihinde ilk defa olacak olan gök yüzünde Türk Bayrağı canlandırması ise bambaşka bir heyecan. Türk oyunculara verdiği önemi ve desteği bu hareketle birlikte tekrar yineleyen firma ise bu yama ile birlikte Türk oyuncuların kalbini tekrar fethetmeyi hedefliyor.

https://store.steampowered.com/app/836620

Black Desert Online hakkında

Koreli Pearl Abyss tarafından geliştirilen, yine kendisine ait olan ve tarihin en gelişmiş grafik motoru olan Black Desert Engine’i kullanan Black Desert Online, gerçeğinden ayırt edilemeyen detaylı karakterler yaratma, oyun tarihinde hiç görülmemiş derinlikte ve detayda ticaret, üretim ve görev alt sistemleri, bilgi ve deneyime dayalı karakter geliştirme metoduyla oyun dünyasında büyük ses getirmişti.

Black Desert Online’ın en dikkat çekici özelliği, alışılmış MMORPG türünün aksine, oyuncuların karakter gelişimlerini keşif, deneyim ve bilgiye dayalı, yenilikçi bir yolla yapmalarını sağlaması. Black Desert dünyasında, oyuncular kuşandıkları silah ve zırhlarla değil, dövüştükleri yaratıklardan edindikleri deneyimlerle, konuştukları karakterlerden aldıkları bilgilerle güçleniyorlar. Oyuncuların koştukları mesafeler, taşıdıkları yük gibi aktiviteler hesaplanarak, karakterleri zamanla gelişiyor ve bu MMORPG türü için bir ilk kabul ediliyor.

Black Desert Online hakkında daha fazla bilgi için: https://www.tr.playblackdesert.com
Black Desert Online Facebook sayfasını takip etmek için: https://www.facebook.com/playblackdesertTR/