SteelSeries Temmuz 2019 PR - Purple Pan Creative Agency
19149
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-19149,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Category
CAMPAIGN
Tags
digital campaign, digital game marketing in turkey, game agency, game magazine websites, game marketing in turkey, game pr, game pr in turkey, game public relation, game public relation in turkey, gaming agency, SteelSeries, turkey
About This Project
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

SteelSeries Temmuz 2019 PR! Gaming in Turkey olarak dünyanın önde gelen oyuncu ekipman markalarından SteelSeries’in Türkiye’deki faaliyetleri kapsamında Temmuz ayında 2 adet PR bültenini yayınladık. Yayınlamış olduğumuz bu bültenler 49 farklı dijital oyun sektörünü ve espor dünyasını ilgilendiren haber sitelerinde paylaşıldı.
 
Temmuz ayında yayınlanan PR bültenlerinin konuları şu şekilde:
 

  • SteelSeries’in yeni kulaklığı Arctis 1 ön siparişe açıldı!
  • SteelSeries’den Yeni Nesil Oyuncu Klavyesi!

 
Hem uygun fiyatlı hem de yüksek performanslı bir ürün sunan SteelSeries, Arctis 1’in yanında dünyanın en popüler oyunlarından 270 TL değerinde ödüller veren kampanyalar hazırladı. Oyuncu ekipmanları konusunda alanının en başarılı isimlerinden olan SteelSeries PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch ile beraber bütün mobil cihazlarla uyumlu Arctis 1’i piyasaya sundu.
 
SteelSeries Temmuz 2019 PR! Mekanik oyuncu klavyesinin ilk üreticisi olan SteelSeries, tamamen ayarlanabilir anahtar özelliği ile mekanik oyuncu klavyelerini duyurdu. Apex Pro serisi ile birlikte gelen OLED akıllı ekran sistemi, oyuncuların oyun içerisindeyken anında bildirim almasını sağlıyor. SteelSeries’in Engine yazılımı sayesinde klavyenin hassasiyetini ayarlamalarına gerek kalmıyor.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn