Razer Gold Türkiye Sosyal Medya Yönetimi 2019 - Purple Pan
18860
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18860,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Category
CAMPAIGN
Tags
facebook management, game marketing, game social media, game social media agency, instagram management, razer, razer gold, razer turkey, razer türkiye, social media management, social media management agency, twitter management
About This Project
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Razer Gold Türkiye Sosyal Medya Yönetimi 2019!

 
Razer Gold Türkiye Sosyal Medya Yönetimi 2019! Türkiye’deki e-pin sektörünün en başından beri bu pazar içerisinde yer alan Game Sultan, Nisan 2019 itibariyle Razer tarafından tamamen satın alınarak Türkiye pazarındaki varlığını Razer Gold Türkiye olarak devam ettirmeye başladı. Bizde o günden bugüne Razer Gold için oluşturduğumuz yeni görseller ve içerik stratejisi ile çalışmaya Gaming in Turkey ekibi olarak devam ediyoruz.
 
Razer Gold Türkiye’nin en çok yoğunlaştığı e-pinler üzerinden sosyal medya içerik planlarımızı güncelleyerek iletişime devam ettik. Oyuncuları kampanyalar, avantajlar ve fırsatlar konusunda bilgilendirerek e-pin satışı konusunda yönlendirdik.
 
Sosyal medya sayfalarında oluşturduğumuz etkileşim yaratan içeriklerle marka ile oyuncuyu, oyuncu ile oyuncuyu bir arada tutmaya ve etkileşimde bulunmaları için çalıştık. İlerleyen aylarda da ihtiyaçlar doğrultusunda evrilmeye ve Razer Gold Türkiye’yi daha ileriye taşımaya devam edeceğiz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn