PUBG Mobile Nisan 2019 PR - Purple Pan Creative Agency
18751
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18751,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Category
CAMPAIGN
Tags
game marketing, game marketing agency, gaming agency, media relations, pr bulletin, pubg mobile
About This Project
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

PUBG Mobile Nisan 2019 PR!

 
PUBG Mobile Nisan 2019 PR! Nisan ayında PUBG Mobile 1. Yıl kutlama partisi kapsamında ikinci bültenimizi medya ile paylaştık. Hem Türkiye’de hem de bütün dünyada en çok oynanan hayatta kalma oyunlarından biri olan PUBG Mobile, Türk oyuncular için bir parti düzenledi. Biz de bültenimizde bu partinin detaylarını açıkladık. Bülten, oyun endüstrisi ve espor ile ilgili olan toplam 18 farklı kanalda, web sitesinde ve haber medya sitesinde yayınlandı.
 
Nisan ayında yayınlanan PR bülteninin konusu “PUBG Mobile 1. Yıl dönümü büyük bir parti ile kutlandı” şeklindeydi.
 
Gaming in Turkey ekibiyle gerçekleştirilen partinin PR bülteninde; başvuru sayılarından, katılımcı sayılarından, turnuvalardan, ödüllerden ve daha birçok konudan bahsettik. Ayrıca, etkinlik akışı ve etkinliğin detayları hakkında bilgiler aktardık. Bu sayede özellikle PUBG Mobile severler olmak üzere oyun sever insanlara, partinin oldukça eğlenceli geçtiğini iletirken, parti hakkında onlara bilgi aktardık.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn