PUBG Mobile Mart 2019 PR - Purple Pan Creative Agency
18729
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18729,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Category
CAMPAIGN
Tags
game marketing, game marketing agency, gaming agency, media relations, pr bulletin, pubg mobile
About This Project
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

PUBG Mobile Mart 2019 PR!

 
PUBG Mobile Mart 2019 PR! 2019 yılının Mart ayının son haftasında, PUBG Mobile’ın 1. Yıl Yıldönümü partisi için ilk PR Bültenimizi yayınladık. Türkiye ve dünyada kuşkusuz en çok oynanan mobil hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile’ın 1. Yıl Yıldönümü Partisi hakkında yayınladığımız PR bülteni,  Türkiye’de dijital pazarlama ile ilgili web siteleri ve haber medyası siteleri dahil olmak üzere toplam 55 farklı kanalda yayınlandı.
 
Mart ayında yayınlanan PR bülteninin konusu “PUBG Mobile 1. Yıl Yıldönümü Partisi” oldu.
 
PR bülteni, PUBG Mobile oyuncularına ve hedef kitlesindeki muhtemel oyunculara, marka bilinirliğini arttırmak, yeni oyuncular kazanmak ve PUBG Mobile 1. Yıl Yıldönümü partisini tüm Türkiye’de oyun ortamına tanıtmak için oldukça önemliydi. Türkiye’de düzenlenen 1. Yıl Dönümü partisinin PR bülteni, PUBG Mobile’ın Türkiye’deki en popüler oyunlarından biri için partinin tüm etkinlik akışı ve katılım başvuru süreci hakkında bilgi verdi.
 
Proje Hakkında:

PUBG Mobile Mart 2019 PR! Mart ayında, PUBG Mobile markası için medya ile 1 basın bültenini paylaştık. Ay boyunda yayınlanan bültenlerin sayısı 55 idi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn