Mobile Royale UA Videoları - Purple Pan Creative Agency
18564
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18564,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Category
CAMPAIGN
Tags
game marketing agency, gaming agency, gaming marketing, igg, mobile royale, ua videos
About This Project
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Mobile Royale UA Videoları

 
Efsanevi Lords Mobile oyununun yapımcısı IGG tarafından geliştirilen ve ücretsiz bir mobil strateji oyun olan Mobile Royale için hazırladığımız UA videoları.
 
Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak 360 derece pazarlama faaliyetlerimiz kapsamında Mobile Royale oyunu için 2 adet video hazırladık. Ekibimiz yapılan işlere ve gelen içeriklere göre planlamasını yaptı. Hazırlanan videolar onay için IGG firmasına gönderildi. Hazırladığımız UA videoların onaylanmasının ardından bu içerikler dijital ortamlarda oyuncuların karşısında olacak.
 
Mobile Royale Hakkında:

Mobile Royale, çevrimiçi strateji savaş oyunu hayranları için gerçek zamanlı küresel bir oyundur.
Şehrini geliştir, ülke çapında farklı klanlarla ticaret yap, kendi ordunu oluşturmak için çeşitli birlikler eğit, bir Loncaya katıl, ittifaklar kur ve heyecan verici savaşlara katıl! 3 boyutlu ayrıntılı grafiklere, büyük savaş alanlarına ve nefes kesici bir hayal dünyasına kendini kaptır! 5 ırk, 10 Klan, karmaşık bir dünya savaşı, dramatik hikâye senaryoları ve bilgelikle dolu eksiksiz bir dünya. Kararların kaderini, dostlarını ve düşmanlarını belirleyecek.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn