MIA Online Türkçe Trailer Videosu - Purple Pan Creative Agency
18843
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18843,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Category
CAMPAIGN
Tags
game marketing, mia online, mia online türkiye, mmorpg, mmorpg games, mobile game, mobile game marketing in turkey, mobile games marketing
About This Project
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

MIA Online Türkçe Trailer Videosu!

 
MIA Online Türkçe Trailer Videosu! 12 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan ve mobil dünyanın keyifli MMORPG oyunlarından biri olan MIA Online; detaylı karakter dizaynı, devasa açık dünyası, oyuncuları içine çeken hikayesi ile ulusların ayakta kalma mücadelesine oyuncuları ortak ediyor. Dünyanın birçok bölgesinden oyuncuya sahip olmakla beraber %100 Türkçe dil seçeneği sunan MIA Online, oyun içerisindeki farklı MMORPG mekanikleriyle oyuncuları keyifli bir macera için bir araya getiriyor.
 
MIA Online ekibi, globalde sağladığı başarılar sonrasında Türkiye’ye özel bir sunucu açmaya ve oyunu da tamamiyle Türkçe’ye çevirmeye karar verdi. Biz de Gaming in Turkey olarak MIA Online’ın Türkiye’deki tüm pazarlama faaliyetlerinde etkin rol oynamaya başladık.
 
Yaptığımız bu çalışmalardan ilki de globalde hazırlanmış olan ve MIA Online’ın hikayesini derinlemesine anlatan trailerın Türkçe seslendirmesini yaptırarak, Türk oyuncularıyla buluşturduk. Yaklaşık 1-1.5 hafta arasında değişen seslendirme sürecinin ardından, MIA Online dünyasının hikayesi, Türk oyuncularla buluşmuş oldu. Türkçe trailerı yan taraftan izleyebilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn