Metal Tornado Sosyal Medya Yönetimi - Purple Pan
16985
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16985,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Category
CAMPAIGN
Tags
metal tornado, oyun ajansı, oyun sosyal medya yönetimi, sosyal medya ajansı, sosyal medya yönetimi
About This Project
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

METAL TORNADO SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

 

Tüm operasyonlarını ve pazarlamasını kendi markamız olan Gaming in Turkey – Oyun Ajansı çatısı altında yürüttüğümüz METAL TORNADO Online Tank Oyunu için sürekli olarak devam ettiğimiz Sosyal Medya planı, stratejisi, görselleri ve operasyonu.

 

A’dan Z’ye bir yayıncı gibi tüm faaliyetlerini yürüttüğümüz METAL TORNADO Tank Oyunu için öncelikli olarak Sosyal Medya Stratejisi hazırladık. Oyun Sosyal Medya Yönetimi, diğer sektörlere göre çok daha dinamik, anlık değişkenlik gösterebilecek yapıda olması gerektiğinden, haftalık, aylık olarak belirlediğimiz stratejileri günlük olarak takip ettik ve sürekli olarak güncelledik. Etkinlikler, kampanyalar, dikkat çekici görseller, videolara kadar tüm farklı içerikleri tek bir çatı altında toplayarak oyunculara en az oyunun kendisi kadar zevkli bir sosyal medya platformu sunduk.

 

Gaming in Turkey Oyun Ajansı Oyun Sosyal Medya Yönetimi Genel İçerikleri

  • Oyuna özel sosyal medya stratejisi çıkarmak
    Oyuna özel tüm görsel ve detay içerikleri hazırlamak
    Sosyal medyanın 7/24 kontrolü ve moderasyonu
  • Raporlama

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn