DORAEMON DERGİ İLAN TASARIMI - Purple Pan
16188
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16188,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Category
CAMPAIGN
Tags
advert, creative agency, doraemon, doraemon anime series, doraemon toys, marketing agency, mavi robot kedi, purple pan
About This Project
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Sosyal medyasından, sitesine, saha aktivitesinden, dijital reklamlarına kadar ilgilendiğimiz Doraemon için hazırladığımız dergi ilanları. Doraemon toys (doraemon oyuncakları), Doraemon books (Doraemon kitapları), Doraemon puzzles (Doraeomon yapbozları).

 

DORAEMON DERGİ İLANI

 

Doraemon için hazırladığımız dergi ilanları Doraemon’un ürün gamını sevenlerine tanıtmak amacı ile yapılmıştır. Doraemon Dergi İlanı

 

DORAEMON

 

Doraemon 3 Eylül 2112’de yaratılan kedi tipi bir robottur ve Nobita’yı kendinden korumak için Nobita’nın büyük büyük torunu Sewashi ile birlikte zamanda yolculuk yapar. Her zaman iyi niyetle bir şeyler yapmaya çalışıyor olsa da, bazen göbeğindeki 4 boyutlu sihirli cebinden çıkardığı sihirli aletler işleri daha da kötü duruma sokar. Gelecekten Gelen Mavi Renkli Robot Kedi olarak bilinen Doraemon, her zaman iyi niyetlidir, hep güler yüzlüdür ve Dorayaki’yi yemeden duramaz.

 

NOBITA

 

10 yaşında olan Nobita Nobi’ye kısaca Noby de derler. Nobita oldukça tembel, dağınık ve aynı zamanda başarısız da bir öğrencidir. Ama her şeyden öte tertemiz bir kalbi vardır. Sporda başarısız olduğu gibi sıklıkla sınavlarından da sıfır alır, o kadar miskindir ki uzanıp dinlenmek bile onu yorar. Öte yandan Nobita, ortalama bir Japon okul öğrencisi standartlarındadır. Ama çocukluğundaki kötü talihi ergenliğinde de kötü talih olarak devam eder. Bu kötü talih gelecekten alınan bilgilere göre yaşlılığında daha da kötü olmuştur. Büyük büyük torunu Sewashi yani kısaca Soby, gelecekten Doraemon ile gelip Nobita’ya gelecekte onu bekleyen talihsizlikleri anlattığında, Nobita Doraemon’un da yardımı ile daha çok çaba sarf etmeye karar verir. Ama Doraemon ile bile bu kolay olmayacaktır. Nobita çoğu zaman kendi kendine şunu sorar; “Neden hep en kötü seçimleri yapıyorum?”

 

DORAEMON DERGİ İLAN

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn