Black Desert Temmuz 2019 PR - Purple Pan Creative Agency
18979
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18979,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Category
CAMPAIGN
Tags
black desert, black desert turkey marketing, digital campaign, digital game marketing in turkey, game agency, game magazine websites, game marketing in turkey, game pr, game pr in turkey, game public relation, game public relation in turkey, gaming agency, mmorpg, turkey
About This Project
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Black Desert Temmuz 2019 PR!

 
Black Desert Temmuz 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, Black Desert Türkiye ve Mena için Türkiye’de 4 farklı PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları, dijital oyun dünyasını ilgilendiren mecralarda ve 65 farklı haber medyalarında paylaşıldı.
 
Temmuz ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şöyle:
 

  • Black Desert Türkiye ve MENA dünyasında özel indirimler ve etkinlikler devam ediyor!
  • Black Desert Türkiye ve MENA’ya yepyeni bir ‘PvE Modu’ geliyor!
  • Güneşin Tadını “Terrmian Su Parkı”nda Çıkarın
  • “Gizli Görevlere Meydan Oku!” etkinliği Black Desert Türkiye ve MENA’ya geri dönüyor!

 
Shai’nin getirdiği etkinlikler devam ederken Black Desert Türkiye ve MENA resmi internet sitelerinde tüm paketlerde %50 indirim 10 Temmuz 2019 tarihine kadar devam etti. Misafir kartları ile 7 gün boyunca oyuna giriş yapıp 50.seviyeye ulaşan kullanıcılar kalıcı erişim kazandı. Oyuncular 4-10 Temmuz 2019 tarihleri arasında 120 dakikaya kadar her 30 dakikada bir eşyalarla ödüllendirildiler. Tüm etkinlik süresince yüzde 100 Level EXP ve yüzde 30 Beceri EXP artışı veren özel hot time ile birlikte oyuncular Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni Shai sınıfını keşfetmeye devam etti.
 
PvE modu “Kan Altarı” ile oyuncular düşman akınlarını durdurmak için üçlü gruplar halinde toplandılar. Bu düşman akınlarına karşı hayatta kalınan her raundda oyunculara ‘’Unutulmuş Kişinin Mirası’’ hediyesi verildi. 24 Temmuz 2019 tarihine kadar ‘’Kan Altarı’’ modunun ilk turuna katılan ve hayatta kalan oyunculara nadir ve özel ödüller verildi.
 
Terrmian Su Parkı ile 18 Temmuz – 21 Ağustos 2019 tarihleri arasında oyuna giriş yapanlar, perilerin sadakatini kazanmaya yardımcı olacak çeşitli ödüllere sahip oldu.
 
Oyuncular Black Desert evreninde daha önce görülmemiş olan ödülleri kazanma fırsatını ‘’Gizli Görevlere Meydan Oku’’ etkinliği ile yakaladı.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn