Black Desert Online Dijital Kampanyalar 2019 - Purple Pan
18878
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18878,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Category
CAMPAIGN
Tags
black desert, black desert online, black desert turkey marketing, digital campaign, digital game marketing in turkey, digital marketing, seeding
About This Project
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Black Desert Online Dijital Kampanyalar 2019

 
Black Desert Online Dijital Kampanyalar 2019!
 

Website Branding

Gamer, Turkmmo ve Oyunkayıt siteleri ile işbirliği yaparak, Black Desert oyunu için banner gösterimi yapıldı. Reklamlarımız bu sitelerde yaklaşık 8 milyon kere gösterildi. Bu sitelerden gelen clicklerin ve trafiğin takibi yapıldı, Black Desert tarafına raporlanması yapıldı.
 

Promo Kod Dağıtımı

Turkmmo websitesi ve 5 oyun instagram sayfasıyla işbirliğine gidilerek, Black Desert oyunu için kalıcı erişim kodlarının dağıtımı sağlandı. Promo kodu alan oyuncular oyuna kalıcı erişim elde ettiler. Bu projeninde raporlaması yapılarak Black Desert ekibi ile paylaşıldı.
 

Seeding Çalışmaları

Oyunun bilinirliğini arttırmak adına ilgili Facebook oyun gruplarına, sözlüklere seeding çalışması yapıldı. Bu çalışmanın raporlanması anlık olarak Black Desert ekibiyle paylaşıldı. Oyunculardan oldukça iyi geri dönüşler elde edildi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn