MONSTER NOTEBOOK VE GAMING IN TURKEY STRATEJIK PARTNERLIK

Monster Notebook Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik

Monster Notebook Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik! – Hub of Game Industry haber portalının da aralarında olduğu Gaming in Turkey Oyun Ajansı ve TIP Effect Influencer Marketing Ajansı çatısını oluşturan Purple Pan, Türkiye’nin en büyük ve Türk markası olan notebook üreticilerinden Monster ile stratejik partnerlik konusunda anlaştı. 2 aydır yapılan görüşmeler geçtiğimiz hafta sonu sonuç verdi ve Monster Notebook Kurumsal İletişim Müdürü Kayra Küpçü ile Purple Pan Kurucusu Ozan Aydemir bir araya gelerek bu önemli ve büyük birlikteliğin temellerini attı. Pazartesi günü Kadıköy’de yer alan Monster Notebook’un Türkiye’deki ilk oyun bilgisayarı mağazasında bir araya gelen şirket yetkilileri, hem Monster’ın üstün teknolojiyle güçlendirilmiş notebooklarını inceleyerek, önümüzdeki dönemde birlikte yapılacak fikir ve projeleri konuştu. Uzun soluklu bir anlaşmayla Türk oyun sektörü hedefli bir iş ortaklığının ilk adımlarında Monster Notebook’un oyun entegrasyonu, Purple Pan’ın oyun sektörüne olan yatırımlarında Monster desteği gibi konular mevcut.

MONSTER NOTEBOOK VE GAMING IN TURKEY STRATEJIK PARTNERLIK

Monster Notebook Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik

 

Monster Notebook Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik! Konuyla ilgili görüşlerini bildiren Monster Notebook Kurumsal İletişim Müdürü Kayra Küpçü: “Ülkemizin en dinamik oyun ajanslarından olan Gaming in Turkey ile yaptığımız anlaşmanın ileride daha büyük iş birliklerine dönüşeceğini umuyoruz. Oyunculara yönelik faaliyet gösteren bu iki firmanın ortak hareketleri ülkemiz oyun sektörü açısından da faydalı sonuçlar doğuracaktır.” dedi.

Monster Notebook Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik! Purple Pan Kurucusu Ozan Aydemir ise: “Uzun süren görüşmeler sonrasında, iki Türk firması olarak, oyun sektörüne daha güzel hizmet verebilmek adına bir çok konuda ortak hareket etme kararı aldık. Purple Pan Şirketler Grubu ve Monster Notebook olarak stratejik partnerlik anlaşmamızı imzaladık. Özellikle Gaming in Turkey Oyun Ajansı ve TIP Effect Influencer Marketing Ajansı tarafında iki senedir hem Türkiye pazarında Nescafe, Migros gibi oyun sektörüne yatırım yapan firmalara hizmet veriyoruz hem de Gaming in Turkey Oyun Ajansı olarak Türkiye pazarına giriş yapan onlarca mobil ve pc oyununun operasyon ve pazarlama faaliyetlerini yürütüyoruz. Bundan sonra Monster Notebook ile hareket etmek istememizin amacı, birincisi çok büyük bir Türk teknoloji firması olması, ikincisi ise Monster Notebook ile beraber hem Elektronik Sporlara yapılacak yatırımları arttırmak hem de oyunculara gerçek oyun zevkini tattırmak için Monster deneyimini yaşatmaktır. Bunlarla beraber şirket olarak tüm bilgisayar demirbaş alımlarımızı da Monster Notebook ile çözümleyeceğiz. Eminim ki bu güzel birliktelik, yapılacak nice projelerle daha da büyüyerek ilerleyecektir. Hem Monster Notebook için hem de bizim için hayırlı olmasını dilerim.” diyerek birlikteliğin içeriğini özetledi.

Monster Notebook Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik! Önümüzdeki dönemde farklı proje ve fikirlerde göreceğimiz Monster Notebook ve Purple Pan işbirliği hakkındaki gelişmeleri Hubogi sayfalarından ve Gaming in Turkey blogundan takip edebilirsiniz.

 

MONSTER HAKKINDA

https://www.monsternotebook.com.tr/

Günümüzde başarılı olabilmek ve müşterilerin isteklerini karşılayabilmek için sadece ” bilgisayar parçaları dağıtıcısı ” ilkesi güvenilmez hale gelmiştir. Bu ilke ile birlikte mutlaka; güvenilir ürünler, güvenilir iş ortakları, kaliteli hizmet, müşterilerin beklentilerine cevap verebilen profesyonel bir kadro ve tümünün sinerji içerisinde çalışmasını sağlayacak modern bir yönetim anlayışı gerekmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden emin olabilmek için ilk önce güvenilir iş ortakları ve bu firmaların güvenilir ürünleri ile ilgili antlaşmalar yapmaya karar verdik. İkinci olarak her müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamaya ve onları ilk sıraya koymaya karar verdik. Bu amaçlarımıza ulaşmak için aşağıdaki beş noktayı takip etmekteyiz.

1. Müşteri ihtiyaçlarının değeri ve müşterinin beklentilerinin karşılanması
2. Zamanında ve en üstün kalitede hizmetler sunmak,
3. Verdiğimiz sözlere bağlı kalmak,
4. Müşterilerimiz ile fırsatları paylaşmak,
5. Müşterilerimiz ile birlikte kazanma stratejisini korumak

Müşterilerimizin gerçek ortaklarımız olduğuna inanıyoruz. Onlarla beraber çalışmalıyız ve onların bütün sorumluluğunu almalıyız. Değerli müşterilerimizin önerileri ile kendimizi değerlendirme ve geliştirme fırsatını kazanacağız.

GAMING IN TURKEY HAKKINDA

Media HUB For Gaming & Gaming Agency | Oyun Ajansı

www.gaminginturkey.com

Gaming In Turkey, Oyunlar için hazırlanmış bir Medya Merkezi ve Oyun Ajansı’dır. Türkiye’de oyun, oyun ve oyuncular arasında etkileşim yaratır. Gaming in Turkey, tüm ortakları için stratejilere uygun olarak hazırlanmış hizmetler sunar, deneyimsel alanda marka kimliğini en etkin ve verimli bir şekilde iletişim kuran temel çözümler hazırlar. Gaming in Turkey, oyun şirketleri için özel olarak hazırlanmış Çevrimiçi ve Çevrimdışı entegre pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Sadece oyun endüstrisine değil PC, Mobil, Konsol, MMO, P2P veya F2P gibi tüm platformlara odaklanmaktadır. 8 yıllık tecrübeli Online Oyun Profesyonelleri tek bir çatı altında buluşturan Gaming in Turkey, global dünyadaki oyun yayıncıları ve geliştiricilerle işbirliği yapmaktadır. Gaming in Turkey Oyun Sektörü Medya Merkezi ve Oyun Ajansı olarak oyun sektöründe pazarlamadan, operasyona, yayıncılıktan sektörel haberlere kadar en doğru ve iyi hizmeti size veren tek firmadır.